Alikahya Evden Eve Nakliyat

Alikahya ve şehirler arası evden eve taşıma hizmetini vermekteyiz. Firmamız sadece İzmit evden eve taşıma hizmeti dışında tüm Türkiye'ye taşıma hizmeti ve depolama hizmeti vermekteyiz. Alikahya evden eve nakliye 20 yıllık tecrübe ile gün geçtikçe gelişen teknoloji ve taşıma prensibiyle siz müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Yenilenen araç parkı ve taşıma ekipmanları ile taşınma artık büyük bir yük olmaktan çıkmıştır. siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için her gün gelişmektir. Alikahya evden eve nakliyat şirketi daha önceleri insanlara zor olan bir işti. Şimdi ise taşına artık yarım gün kadar süren bir iş halini aldı. artık problem değil rahatlık haline geldi.

 

KocaeliNakliyat

 

Kocaeli alikahya evden eve taşımacılık olarak yıllardır bölgede hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda nüfus yoğunluğu genellikle bu alanda artmış ve giderekte artış göstermektedir. İnsanlar daha çok şehir merkezindeki kalabalıktan uzaklaşmak için böyle sakin semtleri daha çok tercih etmektedirler.

1958 yılına kadar iki çiftlikten ibaret olan yerleşime bu tarihten itibaren göç başladı. Alikahya nakliyat firmaları 1976'da Alikahya, artık bağlı bulunduğu Durhasan köyünü aşan bir nüfusa ulaşınca yapılan referandum ile bağımsız köy olma statüsü kazandı. Alikahya'da 30 Aralık 1986'da belde belediyesi kuruldu.Alikahya asansörlü ev taşıma fiyatlarıKentleşmeye dönük en önemli gelişmesi ise sınırları içerisinde İzmit Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılarak 1 Kasım 1999 tarihinde hak sahiplerine teslim edilerek yerleşime açılan Yuvam-Akarca evlerinin inşası ve yerleşim alanına dönüştürülmesidir. Belde, 5747 sayılı "Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunu" ile 29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinden itibaren mahalle statüsüne dönüştürüldü. Alikahya yeni kurulan İzmit İlçe Belediyesi sınırlarına yedi mahallesi ile birlikte katılmıştır.

İzmit / Kocaeli

0533 481 40 36

0262 655 20 05